•  

Apie parodą

Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje rugsėjo 26–28 d. vyks tarptautinė inovacijų sklaidos paroda „Inno panorama 2019“, kurios šūkis – „Sprendimai regionų plėtrai!“.
Parodos lankytojams siūloma susipažinti su dinamiškiausiai besivystančių Lietuvos ekonomikos sričių: bioekonomikos, agroinovacijų ir rekreacijos laimėjimais. Ūkininkams ir regionų verslininkams parodoje bus sudarytos sąlygos užmegzti naudingus verslo ryšius ir ieškoti naujų rinkų savo produkcijai.
Parodos lankytojus konsultuos LR žemės ūkio ir LR aplinkos ministerijoms pavaldžių institucijų specialistai. Parodoje dalyvaujančių mokslo, konsultavimo įstaigų ir inovacijų paramos paslaugas teikiančių valstybės agentūrų specialistai taip pat konsultuos bioekonomikos inovacijų diegimo klausimais. Informacija bus teikiama ir lankytojams, kurie planuoja rengti saulės, vėjo ar kitų atsinaujinančios energetikos šaltinių panaudojimo projektus.
Šiuolaikiško žemės ūkio naujovėmis besidominančių parodos lankytojų lauks speciali ekspozicija - „Agroinovacijų alėja“. Čia svarbiausios šalies agroverslo įmonės pristatys savo išskirtinius eksponatus, kuriems parodos organizatoriai suteiks „Metų inovacijos“ nominacijas.
Tarptautinės parodos „Inno panorama 2019“ lankytojams organizatoriai siūlo ne tik novatorišką ekspoziciją ir praktiškus šviečiamosios programos renginius. Parodoje bus ką veikti visiems – čia tris dienas šurmuliuos sodinukų ir amatų mugė, bus galima skaniai pavalgyti, stebėti tarptautinį medžio drožėjų plenerą, pasigrožėti etnožaidynių varžybomis.
Parodos „Inno panorama 2019“ lankymas ir dalyvavimas parodos šviečiamosios bei kultūros programos renginiuose yra nemokamas.

Rėmėja

logo

Partneriai ir informaciniai rėmėjai:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo