•  

Šviečiamoji programa

Rugsėjo 26 d. (ketvirtadienis)

11.00 – Seminaras „Naujausios technologijos žemės ūkyje – realybė ar ateitis“.
D. Amilevičius, Vytauto Didžiojo universitetas; E. Kasiulis, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų bendradarbiavimo erdvė „Inno space“

11.30 – Diskusijos su Lietuvos inovacijų centru.
Tema „Pramonės skaitmeninimas: misija (ne)įmanoma“.
A. Jakubavičius, Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas.
Tema „Inovatyvus transportas – šiandien ar rytoj?
V. Vilutytė, projektų vadovė.
Diskusijų erdvė II paviljone

13.00 – Seminaras „5 žingsniai iki agrostartuolio“.
U. Nedzinskaitė ir Dodis, VšĮ „Stebuklingi draugai LT“; J. Zaleckienė, VDU Žemės ūkio akademija; A. Ragauskaitė, VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras.
IV rūmų bendradarbiavimo erdvė „Inno space“

14.00 – Diskusijos su Pluoštinių kanapių verslo atstovais.
Tema „Ar pavyks Lietuvoje užtikrinti tvarų pluoštinių kanapių sektoriaus vystymą?“.
T. Andrejauskas, Lietuvos biotechnologų asociacijos viceprezidentas; R. Čiūtas, Kanapių augintojų, perdirbėjų ir verslo inovatorių asociacijos direktorius;
P. Paršeliūnas, Pluoštinių kultūrų augintojų asociacijos vadovas.
Diskusijų erdvė II paviljone

14.00 – Seminaras „Šiaudinių modulinių namų statybos privalumai“.
V. Gurskis, R. Šadzevičius, D. Ramukevičius, VDU Žemės ūkio akademija; M. Tarvydas, UAB „Ecococon“.
III rūmų 132 aud.

14.00 – NAWA tarptautinė konferencija „Tvarus mažų ūkių vystymas“.
V. Vitunskienė, J. Drozd, A. Bendoraitytė, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų konferencijų salė


Rugsėjo 27 d. (penktadienis)

10.00 – Diskusijos su Lietuvos inovacijų centru.
Tema „Inovatyvios partnerystės galimybės verslui: išlikti ir pralenkti kitus“.
T. Pipiras, konsultantas.
Tema „Inovatyvūs ir ikiprekybiniai pirkimai – investicija į ateitį“.
A. Jakubavičius, Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas.
Diskusijos
Diskusijų erdvė II paviljone

10.00 – Seminaras „Duomenų gavimas naudojant jutiklius, hiperspektrines kameras ir duomenų perdavimas bevieliu tinklu“.
A. Alešiūnas, UAB „ART21“.
IV rūmų konferencijų salė

10.00 – Seminaras „Kaip maistas gali būti vaistas“.
E. Danilčenko, UAB „Sotu sotu“; H. Danilčenko, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų bendradarbiavimo erdvė „Inno space“

10.00 – Seminaras „Paramos galimybės skatinant smulkių ūkių bendradarbiavimą ir trumposios maisto tiekimo grandinės kūrimą“.
N. Padvaiskaitė, LR žemės ūkio ministerija.
IV rūmų 211 aud.

10.00 – Seminaras „Techninės braižybos inovacijos“.
A. Vansevičius, VDU Žemės ūkio akademija; S. Vdovinskienė, Vilniaus Gedimino technikos universitetas; I. Giniotis, Vilniaus statybininkų rengimo centras.
III rūmų 530 aud.

11.00 – Seminaras „Žemės ūkio subjektų bendradarbiavimo ir dalijimosi platforma“.
J. Žukovskis, VDU Žemės ūkio akademija; J. Ramanauskas, Klaipėdos universitetas; G. Radzevičius, Europos regioninės politikos institutas; A. Lingytė, UAB „Corner case technologies“.
III rūmų 411 aud.

11.00 – Seminaras „Šiuolaikinė plūdinė žūklė – Europos čempionų komandos vadovo akimis“.
A. Žibas, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 339 aud.

11.30 – Seminaras „Sausros paveikti žolynai: problemos ir jų sprendimo būdai“.
1. Klimas, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 204 aud.

12.00 – Diskusijos su Nacionaline mokėjimo agentūra prie ŽŪM.
Tema „Palydoviniai vaizdai – pagalba ūkininkams ir institucijoms“.
L. Šimkus, Kontrolės departamento direktorius; A. Kučinskas, Tiesioginės paramos kontrolės skyriaus vedėjas; M. Rimgaila, Tiesioginės paramos kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas.
Diskusijų erdvė II paviljone

12.00 – Seminaras „Bendruomeninio ir socialinio verslo „ekonominių nišų“ ir atramų paieška“.
M. Stankevičiūtė-Juknienė, Nacionalinis socialinės integracijos institutas; A. Stanislovaitis, Vabzdžių augintojų asociacija; R. Čiūtas, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 211 aud.

13.00 – Seminaras „Inovatyvios vertikalios prieskoninių augalų auginimo technologijos, produkcijos kokybė ir perdirbimo galimybės“.
J. Kulaitienė, E. Zvicevičius, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 204 aud.

13.00 – Diskusijos su Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba.
Tema „Tiksliojo ūkininkavimo technologijos žemės ūkyje“.
K. Urba, augalininkystės paslaugų vadovas; G. Klevinskas, L. Šapranauskas, augalininkystės specialistai.
Diskusijų erdvė II paviljone

13.00 – Seminaras „Betono su kanapių spaliais panaudojimas statant žemės ūkio gamybinius pastatus“.
V. Gurskis, R. Šadzevičius, D. Ramukevičius, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 132 aud.

13.00 – Seminaras „Intelektinės nuosavybės apsauga“.
D. Milčius, VDU Mokslo ir inovacijų departamentas; E. Samys, V. Naujokienė, VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras.
IV rūmų bendradarbiavimo erdvė „Inno space“

14.00 – Seminaras „Aukštos pridėtinės vertės uogininkystės verslo kūrimas Lietuvoje“.
J. Greblikaitė, VDU Žemės ūkio akademija; A. Ispiryan, Lietuvos uogų augintojų, perdirbėjų ir prekybininkų asociacija.
III rūmų 610 aud.

14.00 – Seminaras „Lietuvos bioekonomikos strateginė plėtra“.
V. Vitunskienė, V. Aleknevičienė, D. Makutėnienė, VDU Žemės ūkio akademija.
IV rūmų 211 aud.


Rugsėjo 28 d. (šeštadienis)

10.00 – Diskusijos su VšĮ „Ekoagros“
Tema „Kaip atpažinti ekologiškus produktus“.
R. Butkevičiūtė, III sertifikavimo skyriaus vadovė.
Diskusijų erdvė II paviljone

10.00 – Seminaras „Išlaidų apskaita ir savikainos kalkuliavimas inovatyviam žemės ūkio verslui“.
D. Zinkevičienė, N. Stončiuvienė, D. Juočiūnienė, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 206 aud.

10.00 – Seminaras „Klimato veiksnių ir dirvožemio drėgmės atsargų įtaka augalų auginimui“.
G. Vyčienė, VDU Žemės ūkio akademija; R. Rėderis, sodo.lt; V. Grybauskienė, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija.
III rūmų 330 aud.

11.00 – Seminaras „Kanapių, šaltalankių ir vaistinių augalų augintojų dalyvavimo galimybės EIP veiklos grupės „Innofood Hub“ projekte“.
V. Atkočiūnienė, VDU Žemės ūkio akademija; V. Juodsnukis, Lietuvos šeimos ūkininkų sąjunga; D. Serafinas, UAB „Kvalitetas“.
IV rūmų konferencijų salė

11.00 – Seminaras „Šiltų tvartų atitvarų gamyba iš betono su pluoštinių kanapių spaliais“.
V. Gurskis, R. Šadzevičius, D. Ramukevičius, VDU Žemės ūkio akademija.
III rūmų 132 aud.

12.00 – Diskusijos su VšĮ „Ekodraugai“.
Tema „Ką sliekai gali nuveikti tavo virtuvėje? Arba kaip atsakingai rūšiuoti gyvenant mieste?“.
A. Olendraitė, VšĮ „Ekodraugai“.
Diskusijų erdvė II paviljone

Rėmėja

logo

Partneriai ir informaciniai rėmėjai:

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo